| DjSannan a întrebat:

Buna as dori niste sfaturi de la voi. Intr-o tara ca Anglia ce se poate face ca sa se poata vorbi in Romania,deci din Anglia in Romania pe mobil dar sa nu ma coste asa mult? Sa imi fac abonament la o retea de telefonie mobila din Romania ( RDS,TELECOM,ORANGE,VODAFONE? ) Sau sa imi cumpar cartela din Anglia ca sa pot vorbi in Romania? Sau aveti alte idei? Ati fi de mare ajutor cu niste informatii, sau daca careva dintre voi ati fost in Anglia si ce metoda a folosit?

Răspuns Câştigător
| DespreHostel a răspuns:

Poti folosi Skype-ul si chiar Facebook-ul pentru a suna gratuit pe oricine doresti. Nimic mai simpluhappy

2 răspunsuri:
| DjSannan explică:

Ati fost in Anglia? Trebuie sa iau de acolo o cartela cu internet?

| Storm1X a răspuns:

Viber sau Wapp cred ca sunt cele mai usoare solutii