| HerrAdrian a întrebat:

Salutare, unde pot gasi un număr de telefon pentru deranjamente la aeroportul din București?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Deranjamente la aeroport? Cum ai ajuns la concluzia ca ar exista asa ceva?
De fapt, ce "deranjament" anume vrei tu sa semnalezi?

| darrio2007 a răspuns:

Esti deranjat la stomac?

| HerrAdrian explică (pentru darrio2007):

Nu, tu?

| darrio2007 a răspuns (pentru HerrAdrian):

Nu. Ce deranjamente gasesti la aeroport? Dupa ce ca pui o intrebare stupida mai faci si misto de cei care iti raspund.
Troll obosit!

| Violleta2022 a răspuns:

Du-te pana in baie, vezi dupa usa, este numarul de la deranjamente!
Dar intai incearca sa folosesti buda de acasa, cine stie, poate elimini "efuziunile" care te-au constipat. laughing

| HerrAdrian explică (pentru Violleta2022):

Il apelezi tu de pe fix!

| HerrAdrian explică (pentru Violleta2022):

Le elimini tu pe gura! efuziunile laughing

| HerrAdrian explică (pentru Violleta2022):

Sa mi-l dai și mie!