| eunicol a întrebat:

Cum pot gasi un numar de telefon Romtelecom din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| N0NameForY0u a răspuns:

Cauta intr-o carte de telefoane sau de pe Google.

| eunicol explică (pentru N0NameForY0u):

Pe google am cautat si nu gasesc nimic iar carte de telefoane mi-ar trebui una din Bucuresti si eu nu stau acolo si nu am de unde sa iau.
mersi.

| TelekomRO a răspuns:

Accesaţi http://www.118932.ro/ sau apelaţi 118932 - taxat conform tarifelor stipulate pe site-ul sus-menţionat, în secţiunea "Întrebări şi răspunsuri".

| eunicol explică (pentru TelekomRO):

va multumesc, am incercat dar se pare ca persoana pe care o caut si-a dat numarul la secret. mai am vreo sansa sa il aflu vreodata?

| TelekomRO a răspuns (pentru eunicol):

În cazul în care persoana a solicitat secretizarea numărului, acesta este inaccesibil pentru operatorii de la 118932 - deci nu puteţi obţine numărul de la noi. Mulţumim pentru înţelegere.