| cal3star a întrebat:

Salutare,

Vreau sa concep un CD / DVD (care sa contina tutoriale), am experienta video, stiu ce trebuie sa prezint pe dvd etc.

Insa ce anume pasi trebuie sa urmez? Cum il comercializez, cunoaste cineva procedeul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ti-ar cumpara tie DVD-urile cand totul e pe youtube..pe bune?
Fa-ti un canal de youtube cu locatia USA si limba ENGLEZA si pune acolo tutoriale cand vorbesti in engleza sau scrii in engleza.o sa faci ceva bani daca activezi monetizarea deoarece acolo se plateste bine.