| Angica_Ionutz_1996 a întrebat:

Salutare.vreau sa fac o cerere de reziliere pentru a renunta la telefonul fix de la telekom deoarece nu il folosesc si il platesc degeaba.Stiti cumva daca pot sa merg si la Germanos pentru aceasta cerere?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca contractul tau este cu Telekom, doar acolo poti merge si face rezilierea contractului, nu la altel firme, ca nu au nici in clin si nici in maneca unii cu ceilalti.

| JimJones a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la Telekom. Probabil ca cei de la Germanos o sa iti spuna ca nu se poate sau o sa iti insire alte baliverne.