| Anonim_5535 a întrebat:

Salutare.
Vreau sa va intreb daca aceste reclamatii: (De pe YouTube)

Reclamaţia 1:

Alessia - Boro na sou po (Official Video) - (MuzerAp)
ID videoclip: byhve-1mfks
Eliminat din cauza unei reclamaţii privind drepturile de autor, emise de Red Clover Media SRL în data de 14.10.2010

Reclamaţia 2:

DJ BigIce & Outffit - Vejo Bonito [Original Video] - (MuzerAp)
ID videoclip: ojpSs6OKUQk
Eliminat din cauza unei reclamaţii privind drepturile de autor, emise de Red Clover Media SRL în data de 25.10.2010

(Videoclipurile au ramas ca si cum ar fi fost Ne procesate)
Eu le-am sters de tot.Pana in final m-am gandit ca, channelul MuzerAp incalca toate regulile dreptului de Autor si Azi am sters toate videoclipurile.
Intrebarea mea este...
Aceste plangeri se vor retrage dupa vreun anumit timp? (ca la 3 imi sterge contul sad)
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| eusefu a răspuns:

Nu, aceste plangeri nu se retrag, ai incalcat drepturile de autor.

1 răspuns:
| Anonim_5535 explică:

Contul l-am sters eu acum, cu mana mea!
acum il am pe:
http://www.youtube.com/ClapZer (Daca considerati reclama acest raspuns, asta e :-/ desii eu nu prea cred ca-i reclama ca poate cei ce vroiau sa-mi vada profilul al vechi nu-l mai stiu nici pe cel nou)
Thanks tpu.ro pentru ajutor!