| anonim_4396 a întrebat:

Salut
pot sa imi iau ban la contul de yt daca am multe reclamatii privind drepturile de autor?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Bani precis nu, dar în schimb ai șanse mari ca Yt să te „premieze" cu ștergerea clipurilor sau chiar a contului.Succes

| Otto2014 a răspuns:

Youtube spune clar ca videoclipurile trebuie sa fie facute de tine!

| Krixxus a răspuns:

Ok, gata, stau cuminte laughing

| ShobyWTF a răspuns:

Ban nu cred posibil doar sa iti stearga videoclipurile depinde cat de grav e.

| Gheorghe_Valentin_1995_Qtni a răspuns:

Dupa cele trei avertizari ori se suspenda conturi ori va fi sters chestia naspa este ca pierzi si abonentele(depinde poti fi dat si în judecata daca ai peste 18 ani)sunt mai multe chesti daca te intereseaza îti dau linkul sa citesti