| deffect a întrebat:

Salutari! E prima oara cand pun o intrebare pentru rezolvarea temei, dar acum este o exceptie. Spuneti-mi si mie va rog eu frumos la, lectia "Baltagu" care sunt drumurile parcutrse de Vitoria si Gheorghita in cautarea lui Nichifor Lipan?

Răspuns Câştigător
| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Deshi nu este site pentru facut teme, iti rasp pentru ca si eu sunt la aceeasi lectiehee hee
Vitoria a mers de la Bistrita la Piatra, apoi la Magura, Farcasa, Cruci, Brosteni, Paltinis, Darmoxa, Borca, Sabasa si Suha

2 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Acesta nu este un site de facut temele, incearca in alta parte

| Hombre a răspuns:

Mai '' deffect''- ule aici nu se face ore de meditatie si nici temele lenesilor. Maine te scuzi si vrei sa iti dam sa maninci, poimaine, sa-ti facem pantofi si pe urma de atata lene o sa ne ceri sa-ti f... si prietena(u)