| strutu75 a întrebat:

Salutari tuturor! as vrea sa va intreb ce parere aveti despre proiectul lui Szoby Cseh, numit GLADIATOR, si as dori sa ma inscriu si eu, va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| luiza a răspuns:

Este un program super, doar ca este mai mult pentru copii cu probleme de sanatate sau pentru cei mai saraci financiar, pentru a pierde timpul in mod util si sanatos.
poti suna direct la Presedinte: Szoby Cseh - 0721 851 760 sau trimite un email la : office @ asociatiagladiator.ro sau: szoby. cseh @ asociatiagladiator.ro sau pur si simplu mergi pana acolo la sediul : Bd. Decebal nr.3, bl.S12-b, sc.2, ap.36, sector 3, Bucuresti.