| AnonimActivist a întrebat:

Salve. La inceputul lui octombrie am depus cererea pentru alocatia de 18 ani. Nu am primit niciun ban pana acum. E normal?
Tin sa mentionez ca mi-am pus alocatia pe card (BRD, daca are vreo relevanta).

Răspuns Apreciat de Editori
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este tocmai normal, se pare ca se misca foarte greu cei de la Agentia pentru Plati si Inspectie Sociala. Nu esti singurul in aceasta situatie, chiar astazi un utilizator, aflat in aceeasi situatie, spunea ca nu a primit alocatia desi a depus cererea de 6 luni.
Intereseaza-te la agentia din judetul tau.