| pysy5 a întrebat:

Scuze categoria dar vreau si eu sa stiu urgent daca e pe undeva prin colentina,voluntari vreun din asta sa scot poze clar, adica poze cu mine as dori adresa ceva dau funda pentru cel mai concret raspuns cu adresa, harta ceva

3 răspunsuri:
| pysy5 explică:

Am zis scuze categoria nu ai inteles bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru pysy5):

NU.Tu nu ai inteles ca ai incalcat regulamentul postand la o categorie necorespunzatoare. Daca ai fi citit regulamentul, ai fi vazut si ce scrie despre aceste scuze.Numai bine.

| alexandra123w a răspuns:

Prin zona colentina este o chestie deaste uite adresa de email copertadediploma@yahoo.com, este langa scoala 39