| PkMc a întrebat:

Scuze daca gresesc sectiunea dar nu este una facuta special pentru animale. Am un motan acasa si imi roade toate cablurile. Deja a stricat 3 incarcatoare si nu stiu ce sa ii fac ca sa nu mai roada cablurile. Am nevoie de ajutor. Npot sa arunc pisica... nu este a mea este a surori mele.

Răspuns Câştigător
| RedBloodyZz a răspuns:

Pai uite faci asa la fiecare boacana care o face certat putin luat de urechiuse si spus ca nu e voie si nu o sa mai ai probleme crede-ma. Si nu lasa chiar la ochii ei ca intinctul fie la 1 luna fie la 1 an tot de joaca e.Succes

1 răspuns:
| William a răspuns:

Exista categoria Hobbies and pets, acolo s-ar incadra intrebarea ta.

| RedBloodyZz a răspuns (pentru William):

Pai uite faci asa la fiecare boacana care o face certat putin luat de urechiuse si spus ca nu e voie si nu o sa mai ai probleme crede-ma. Si nu lasa chiar la ochii ei ca intinctul fie la 1 luna fie la 1 an tot de joaca e.Succes