| OtraGheaLa a întrebat:

Se merita sa folosesc un radiator pe halogen electric ca sa nu ma mai chinui cu soba? mai ales ca e sf de iarna...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. O fi sfarsit de iarna calendaristică dar dupa vremea de afara nu as zice. Radiatorul consuma curent mult iar daca l-ai inchis se raceste repede in camera. Mai foloseste soba, totusi. Daca chiar vrei, ia-ti un radiator cu aer cald. Ventilator si rezistenta. Se mentine altfel caldura in camera.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai bani de cheltuit pe energia electrica, da!

| cristimihailov a răspuns:

Soba dupa ce o inchizi mai radiaza caldura. Becul cu halogen dupa ce il inchizi devine rece imediat

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu merita oentru ca radiatorul consuma mult curent,