| AgavriloaeiAndrei99 a întrebat:

Vreau sa verific online ce tranzactii am efectuat pe cardul BT, inbtru pe site si scriu toate datele de pe acea fisa, si imi cere acest cod. De unde il iau? Detaliat daca se poate si in cazul in care e nevoie sa merg la banca trimiteti-mi un link cu lucrurile de care am nevoie acolo.Multumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai optiunea de Internet Banking si o poti obtine doar de la banca.
Pentru a obtine istoricul tranzactiilor (extras de cont) poti merge la banca, trebuie sa ai cartea de identitate.

| AgavriloaeiAndrei99 explică (pentru Ioandelasal):

Nu e acel certificat cu ID- si parola, pe care mi l-a dat cand mi-am facut cardul? In cazul in care nu daca ma duc sa cer acea optiune de la banca ma pot duce singur fara sa fiu insotit de tutore? (am 15-16 ani)Acea optiune ce este de fapt? Cum o utilizez? Mersi mult happy

| Ioandelasal a răspuns (pentru AgavriloaeiAndrei99):

Nu este acela, acela este codul PIN.
Nu stiu daca optiunea respectiva se acorda si minorilor dar poti afla mergand la o unitate a bancii si afli tot ce trebuie.