| djdjdj a întrebat:

Se poate ca cineva sa-mi puna un colet la fan curier si sa ma duc eu personal sa il ridic de la sediu? Ce trebuie sa-i dau persoanei ce imi pune coletu? Nume, numar de telefon si adresa sediului? Ma repet, vreau ca coletul sa mearga direct la sediu si de acolo sa il iau eu si la randul meu ce trebuie sa am ca sa imi pot lua coletul? As dori un raspuns cat mai complet, intrucat e pentru prima data, voi acorda si o fundita celui mai bun si complet raspuns

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie adresa completa si numarul de telefon. Cand te suna ei sa ti-l livreze spui ca vrei sa-l ridici de la sediu si sa nu ti-l aduca acasa. Altfel nu se poate. Nu cred ca va primi curierul un colet fara adresa! Poti sa suni la un curierat (la call center) si sa intrebi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai pot eu de fundița ta.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca trebuie sa dai datele tale nume, prenume, adresa completa, cod stradal, nr.telefon, si persoana aia sa le specifice ca vei tu vei ridica coletul direct de la sediul lor.