| Sensitive a întrebat:

Se poate schimba numele unei pagini pe facebook?

Răspuns Câştigător
| zapazapacita a răspuns:

Da...
Intri pe profilul tau si dai clik pe sageata de langa acasa sau home depinde in ce limba ai contul si dai la punctul 2 adica setarile contului ..iti va aparea nume, nume de utilizator ...etc dai pe nume la editeaza si apoi de descurci... Sper ca te-am ajutat

7 răspunsuri:
| 12AA a răspuns:

Unei pagini nu :*

| Sensitive explică:

Multumesc tuturor!

| Eygey a răspuns:

Da, vezi ca acolo sus unde scrie cauta prieteni, acasa, si apoi este un fel de sageata dai click pe ea si o sa iti apara advertising, setarile contului, setari de confidentialitate... tu o a ii dai click pe setarile contului, si de aici e prea simplu sa nu iti dai singur seama.

| Smiley_4658 a răspuns:

Da se poate, dar pana strangi 200 de likeuri, dupa numai poti.

| Sensitive explică (pentru Smiley_4658):

Si unde dau sa schimb numele?

| Ande20 a răspuns (pentru Smiley_4658):

Smiley_4658,te contrazic, eu am o pagină care a strâns decât patru like-uri, aşa că i-am schimbat numele şi acum are foarte mare succes:*

| Smiley_4658 a răspuns:

Dai la actualizeaza informatiile sus acolo unde este sageata aia, la informatii de baza si vezi ca e mai jos un pic denumire. Sterge numele vechi al paginii tale de acolo si il scrii pe cel care vrei sa apara acum. Repet, numai daca ai sub 200 de likeuri se poate...