| HugoBoss16 a întrebat:

Se poate schimba tara natala cumva? Mi-e foarte rusine ca sunt roman, peste tot pe internet sunt nevoit sa mint ca is de altundeva ca sa ramana prieteni cu mine. Sigur niste "patrioti" ma vor injura ca cica e frumoasa tara asta, de parca nu sunt altele mai frumoase, si toti cei din romanica care sunt patrioti nici macar nu au motive ca sa fie patrioti. Va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si mie mi rusine pai cand te inrezistrezi scrii si tu acolo o tara, daca stii engleza nu adu vorba de Romania, alege orice tara nu Romania

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

13.Ombladon - Made in Romania (cu Nimeni Altu')