| Rooksee a întrebat:

Se pot sterge likeurile primite de pe facebook? Cum?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe pagina, pe randul unde scrie,,panou de administrare'' o sa iti apara,, afiseaza''. Apesi pe,, afiseaza'' si dai unde scrie,, apreciere noi'' si in dreptul fiecarei persoane care a dat like apare,, x''. Dai pe,, x'' daca vrei sa le stergi likeul.

| Mecoooo a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact! asta am facut si eu si a mers

| Rooksee explică (pentru anonim_4396):

Imi dai te rog un link?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma refeream la o pagina nu o poza

| Anna1705 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde găsesc panoul de administrare

| CartofiorDulce a răspuns:

Te intorci acolo unde ai dat LIKE/Imi place si dai DISLIKE/Nu imi mai place

| Rooksee explică (pentru CartofiorDulce):

Ma refer la likeurile primite.

| BitzaYlg a răspuns (pentru Rooksee):

Nu,nu ai cum decat daca stergi poza...sau daca ai postat ceva pe facebook(nu ai specificat...dar nu se poate sterge likurile altora)

| CartofiorDulce a răspuns (pentru Rooksee):

Nu poti sa le stergi, doar daca blochezi persoana respectiva

| BitzaYlg a răspuns:

Daca te referi la pagini pe facebook(protv.demotivale.etc.) te duci la pagina respectiva si scrie acolo Like(sau Apreciez daca e in romana)si dai pe el si dislike(sau numai urmari)Daca te referi la o poza, te duci la poza respectiva si dai dislike(sau nu imi mai place daca il ai in lb romana)

| Queen1456 a răspuns:

Am inteles, daca tu ai in primit like la o poza, de la o anumita persoana, sincer nu ai ce face :*... Sterge pozawinking si apoi o pui la loc, si ii dai Block anumitei persoane big hug Sper ca te'am ajutat! Fumditzaa puppy dog eyes?

| Queen1456 a răspuns (pentru Queen1456):

Sau sa stii ca George are dreptate thinking, chiar merge :*

| ady1488 a răspuns:

Dai la pagina/poza/starea la care ai dat like si acolo unde iti aparea like cred ca iti apare don't like ca in romana iti apare nu imi place.