| Thuistar a întrebat:

Slautare TPU, vreau sa imi cumpar un Mp4 Player Sony NWZE453B. CEW, si vreau sa stiu cat de tare si de bine se aude, gen cand bagi castile in urcehi vreau sa nu mai aud nimic in rest, adica sa fie sonor serios, si voiam sa stiu daca acesta este bun, funda la cel care imi zicewinking

1 răspuns:
| valyx47 a răspuns:

Am si eu un Mp4 Player Sony si pot sa iti spun ca se aude foarte tare si foarte clar. Maximum are 100 de decibeli ceea ce e foarte tare. Dar iti recomand sa nu dai chiar la maxim pentru ca nu ii face bine auzului tau.