| Mih78585667 a întrebat:

Spuneți-mi rapid.
In ce se toarnă tonnerul de la imprimanta că sa obțin un lichid de acela feromagnetic?

Răspuns Câştigător
| Rd79 a răspuns:

Nu cred ca inteleg. Nu numai ca vrei un raspuns de la noi, dar vrei sa fie si rapid, de parca noi suntem sclavii (sau in cel mai bun caz angajatii) tai?

Se pune in ulei, dar nu orice toner merge. trebuie sa fie toner magnetic (care se foloseste la niste aplicatii speciale).

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tonerul meu este solid, adica praf.
Daca l-as face lichid, atunci s-ar face praf... imprimanta. tongue