| lungu_4349 a întrebat:

Spuneti-mi si mie Germania, Marea Britanie, Franta, Italia, Spania au depasit criza? Ca nu sunt lamurit. Eu zic ca au depasit-o ca totusi sunt in primele 10 puteri economice mondiale si poate au fost lovite doar putin de criza dar au depasit-o. Oricum astept parerile voastre si a unui expert care se pricepe in asa ceva. Va rog mult ajutati-ma. MULTUMESC. Dau funda mare pentru cel mai bun raspuns si vot pentru celelalte raspunsuri.

1 răspuns:
| ciprifly a răspuns:

Spania e in plina criza nu a depasit nimic doar ca aici daca ai de munca nu o vezi daca nu ai atunci se simte