| lungu_7441 a întrebat:

Spuneti-mi si mie tari europene in care se fabrica produse apple. Va rog mult. Dau funda mare + vot.

4 răspunsuri:
| Daniel97 a răspuns:

Din cate stiu eu sunt fabrici in Cehia si parca si in Irlanda.

| EduardTPU a răspuns:

Germania

| EduardTPU a răspuns:

Rectific raspunsul de mai devreme si spun Irlanda mai exact in Cork si cred ca e singura din Europa.Restul sunt in SUA,Singapore,Taiwan,China,Korea. Sper sa nu fi scapat vreuna,iar daca da corectati-ma, pe mina m-ai facut curios si am cautat pe net acum, dar rezultatele cautarii pe google au fost mai greu de gasit decat ma asteptam. Sper ca am fost de ajutor.
Funda?

| ionzugravu a răspuns:

Nici una ...tot se fabrica in china. intreab-o pe luiza_beautiful_girl ca iti spune ea mai multe