| andreeadragutza22 a întrebat:

Spuneti-mi si miee asemanari si deosebiri dintre :pasari si amfibieni, pasari si pesti, pasari picioroange si pasari rapitoare, pasari alergatoare si pasari de curte va rog multt:X:X

1 răspuns:
| ExTaZy a răspuns:

Pasari - amfibieni pasarile zboara amfibienii ( broasca sare )
pasarile zboara - pesti innoata
pasarile zboara rolling eyes picioroangele sunt picioroange laughing
pasari - rapitoare thinking pasarile de curte stau in curte si alea alergatoare aleargarolling on the floor