| Yrynella a întrebat:

Spuneti-mi va rog frumos un film la care se poate de uitat seara cu prietenul, nu conteaza genul, interesant sa fie. funda

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

The mechanic.

| Robert a răspuns:

Incearca unul erotic.Va prinde bine.

| 3rN3SyTo a răspuns:

The notebook e ideal pentru a-l viziona in doi happy

| WR104 a răspuns:

Ink

| semix a răspuns:

Tron - action / SF
Inception, Fast, Megamind (anime), MacGruber 2010(e parodie laughing), Repo-Men 2010(SF), Resident-Evil( SF/action-toate 5 smug),
Shes Out Of My League (romance), Scott Pilgrim vs the World(hmm comedie /nu pentru toți), Life As We Know It 2010( nota 7/10). și un horror A Nightmare on Elm Street 2010 laughing. vizionare plăcuta big grin

| FORMULADTI a răspuns:

Спеши любить (asta pe rusa ) sau cauta asa A Walk to Remember e un film superbb o sa aveti o seara minunata impreuna daca il priviti! Succes nu o sa regreti daca il privesti!

| Deutsa_7202 a răspuns:

The notebook e interesant thinking How to steal a million ( super fain filmul...cel putin asa mi s`a parut mie )...Si inca unu - O noapte la muzeu - e genul de comedie. SPer sa-ti placa :*

| ๓ยเ a răspuns:

Metrix 1,2, 3
lui o sa ii placa

| Pucca_6245 a răspuns:

Pai...vezi ce gen de film ii place lui si cauta pe internet...ca de aia s-a inventat (n-o spun cu rautate big grin)

| vYoLeTa_7223 a răspuns:

Sorry if i love you 2008... e super tare filmul sigur o sa va placa.