| anonim_4396 a întrebat:

Stela, de ce permiti intrebarile legate de teme?!
Credeam ca TPU s`a schimbat in bine...rolling eyes

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu mă întreb același lucru!
Se pare că nu își ia treaba în serios!
P. s.: Te-am rugat și eu ceva @Stela dar constat în continuare că întârzi!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Daca tu erai mai destept/desteapta decat "Stela" nu puneai o intrebare stupida ca asta nu?

| LoOvE a răspuns:

Da ce te intereseza pe tine? Poate copiii chiar au nevoie urgent!

| SummerSmile97 a răspuns:

Nu se prea lasa...
Uita-te la "Utilizatori avertizati" si o sa vezi ca apare si pe acolo utilizatori care iti faceau temele pe acest sait
Nu este corect, adevarat, si de aceea ii avertizeaza in aceasta privinta.
Pe mine ma deranjeaza altceva:Un utilizator a folosit cuvinte obscene intr-um mesaj adresat mie.Am reportat acest lucru dar nimeni nu m-a luat in seama.Nu este corect ca acel utilizator inca sa mai poata intra pe TPU si sa vorbeasca urat cu ceilalti utilizatori. Dar s-au luat masuri:NU! nici o masura si NU ESTE CORECT!

Raalucaa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarile postate de utilizatori logati nu sunt moderate(probabil si din cauza numarului mare de utilizatori), acesta fiind motivul existentei numeroaselor intrebari care incalca regulile site-ului.In aceasta situatie, foarte putine(din cele cateva mii)sunt observate de admin si sterse, celelate fie raman pe site, fie sunt raportate de alti utilizatori si sterse mai apoi.In cazul in care mai vezi intrebari referitoare la teme, care contin spam, injurii sau orice altceva ce incalca regulile TPU, raporteaza-le si vor fi sterse.

| yogeo12 a răspuns:

Cine ee stela?