| MusicisMusic a întrebat:

Hi TPU! Mesaj catre Raluca si cei care vor sa blocam intrebarile legate de teme. E enervant.Inteleg suntem Toti Pentru Unul si Unul Pentru Toti insa 5 din 10 intrebari sunt legate de teme! Cine vrea inceperea blocarii intrebarilor despre teme?

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Subscriu !

| Anonima307 a răspuns:

Sunt si eu cu tinewinking

| FreakyFred a răspuns:

Eu. sunt de acord cu propunerea ta. si pe mine ma enerveaza intrebarile de genul asta!

| a răspuns:

Întrebările pentru rezolvarea temelor sunt deja interzise.

| Mara15 a răspuns:

Si eu am pus o intrebare tot legata de teme si da sunt enervante...nu vreau sa supar pe nimeni dar totusi scala e scoala si TPU.ro e un sait de intrebari serioase nu intrebarii ce le gasesti si pe Google si alte site-uri. Da tin cu tine happy

| al3xandru112 a răspuns:

Jos cu scoala
sau macar cu intrebarile de scoalalaughing