| Ck a întrebat:

Stie careva ce pret ii de la petrosani pana la deva? intreg. si daca nu ii stampilat carnetu doar semnat face reducere?

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Cu un tren Rapid faci cam 2 ore si costa max 10 lei.
Nu, daca nu e stampilat nu se face reducere.
http://www.mersultrenurilor.ro/ daca esti curioasa sa cauti, sunt afisate preturi, rute, durate, tot. drum bun!

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca nu ai carnetul stampilat poti merge la secretariatul scolii sa-ti puna o stampila! eu am fost saptamana trecuta sa imi iau o adeverinta de eleva pentru ca imi trebuia la medicul de familie si am gasit scoala deschisa! Poti incerca si tu astfel o sa iti dea si reducere la bilet, crede-ma asa e cel mai bine! In perioada asta sunt examenele si gasesti scolile deschise! Baftaa! Sa ai o zi minunata!

| PinkY a răspuns:

Ca sa se aplice reducerea e nevoie de doua semnaturi, a directorului scolii si al dirigintelui/dirigintei, si de stampila. Pretul e 11 ron.