| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cum se scot excrementele de musca dupa un tricou alb? laughing) :d

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Hai ma ma leshi laughing) cum pana mea sa **** musca pe tricou? happy dai cu niste coca cola si dupa aia speli cu apa si dero, sau dau cu niste diluant dupa care speli imediat si o sa se ia laughing... excremente de musca? laughing)) ))) ))))

| DrA a răspuns:

Vanish

| NightCrowler a răspuns:

Pune Venishwinking sigur te ajuta si sigur are si mama ta perin baiewinking

| ydal a răspuns:

De pe ţesăturil albe, asemenea pete se pot înlătura cu o soluţie de apă oxigenată (o linguriţă apă oxigenată la 50 ml apă caldă); se lasă să stea timp de 15 minute, după care se spală bine cu apă