| Paul_5456 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla daca mesteci Coca Cola cu Aspirina?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o formă de drogare!
Pa, pa.

| anutza a răspuns:

Combinatia de Coca-Cola cu aspirina are efecte halucinogene.

| camryn a răspuns:

Pai incearca si tu, si dup-aia ne povestesti si noua, daca tot esti asa de curios big grin

| eu_8219 a răspuns:

Coca cola cu mentosana daca amesteci intr-o sticla face explozie adica se ridica coca cola in sus

| Zoe_6740 a răspuns:

haha nu stiu cred ca faci un drog habar nu am thinking laughing

@denisa doar nu se ridica in sus? laughing) rolling on the floor

| pix3L a răspuns:

Pai cand amesteci Cola cu mentosane se formeaza o reactie chimica intre un acid si o baza si cand combini cola cu aspirina are un efect halucinogen cave in genu:Iei o doza de LSD

| Paul_5456 explică:

Eu auzisem ca daca faci combinatia asta, te exciti, sau ceva de genu, am mai auzit ca o iei razna, ca te trezesti a 2 a zi si nici nu sti ce ai facut ziua anterioara...
(Si reactia de la cola cu mentos o stiu)