| Adellle a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa fac ca sa intru pe un id daca imi zice asta cand vreau sa intru pe el? " We can'i sing you in to Yahoo! Messenger. There might bbe a problem with your Internet connection...etc." Mentionez ca sunt conectata la internet si decat la acest id imi zice asta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general asta inseamna ca serverele de yahoo intampina probleme. Lucrari de mentenanta, probleme de conexiune, etc. Singura optiune e sa astepti si sa incerci mai tarziu, nu incerca sa te conectezi de prea multe ori consecutiv pentru ca yahoo iti va bloca contul, mai intai pentru 12 ore si apoi definitiv.

| Adellle explică:

Can't*

| Rallu08 a răspuns:

Probabil ca ai scris id-ul gresit sau parola.