| AweSomee a întrebat:

Am o problema destul de ciudata. am vrut sa intru odata intr-un film... apoi mi s-a blocat tot computeru, ma dat un restart si cand am incercat acum sa intru. imi da aceasta eroare : http://postimage.org/image/31eoyr4o4/

We can't sing you in to Yahoo! Messenger.
There might be a problem with your Internet connection.Make sure your computer is connected to the internet.Click Troubleshoot to begin a series of tests to try to diagnose the connection problem.

Vreau sa mentionez ca :
Am reinstalat messengeru
Am firewall off
Am dat zeci de restarturi si reinstalari.(dezinstalari din Control pannel)
Am intrat in Run si am sters chestiile cu (temp,%temp%, recent, regedit etc)

Ce pot sa fac? (de aseara imi da aceasta eroare)

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Dezinstaleaza messengerul dar apoi curata putin registrul cu c cleaner sau alt program de curatare intretinere a pc-ului. deasemeni poti si dezinstala messengerul cu c cleaner. curatand registrul, se vor sterge toate urmele din fostul mess dezinstalat. apoi instaleaza-l din nou, de pe situl oficial.

| AweSomee explică (pentru florin1979):

Multumesc, merge! o zi buna in continuare.

5 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ti-am scris pe privat. citeste acolo.

| florin1979 a răspuns:

Orice antivirus e bun inclusiv nod 32 dar, ca sa navighezi pe internet vezi ca antivirusul sa aiba neaparat firewall. firewall-ul din windows e degeaba

| AweSomee explică:

Vad ca acum iar imi da acea eroare...straight face nu stiu din ce cauza.alte solutii mai exista?

| AweSomee explică:

Sa rezolvat. si sigur va merge d-acum inainte. Nod32 este rezolvarea! si.cei 6500 de virusi din calculator.si-au spus cuvantul.