| Ana137 a întrebat:

Stie cineva cum ajung de la CET, CONSTANTA la zona DN 2A Palazu Mare? Sau macar de la gara, ce autobuz/e trebuie sa iau? E urgent! Mersi! Dau funda!
Trebuie sa ajung aici: https://goo.gl/maps/kxxmZdhNViv

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

101 M sau 101 C autobuze pana la gara, apoi iei 43M, 43 C, 2-43 pana in Tomis 3 si apoi autobuzul 3 pentru Palazu.
Sau 102 din CET pana in Tomis 3 si dupa iei autobuzul 3 pana in Palazu Mare

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la tomis 3 de la lidl acolo din autogara, sunt microbuze care ajung la palazu mare.
Poti lua 101 pana la omv acolo, si de acolo iei 102 pana la tomis3 si cobori la alfa si beta. sau iei 305-u maxi taxi si te lasa fix acolo

| ibaal a răspuns:

101 M sau 101 C autobuze pana la gara, apoi iei 43M, 43 C, 2-43 pana in Tomis 3 si apoi autobuzul 3 pentru Palazu.
Sau 102 din CET pana in Tomis 3 si dupa iei autobuzul 3 pana in Palazu Mare

| anonim_4396 a răspuns (pentru ibaal):

E mai aproape daca sta la cet, sa se duca pe partea cealalta, pod butelii cu 102-u, sau sa ia direct 305-u

| ibaal a răspuns (pentru anonim_4396):

Ea a spus autobuze, nu microbuze. Asa mai sunt si alea pentru Ovidiu sau Navodari si-o lasa unde vrea ea pe drum happy