| georgeta27 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa incarc o cartela cu minute in reteaua cosmote?

Răspuns Câştigător
| piftel a răspuns:

Daca te referi la faptul ca in loc de credit sa iti dea minute, cand te duci acolo spui sa iti bage minute de 5 sau cati euro vrei.Eu asa fac.Si o sa scoata acolo un fel de bon fiscal unde scrie cate minute ai. Funda? :*

2 răspunsuri:
| AndreiSaigo a răspuns:

Daca ai cartela cosmote du-te la cosmote sau la germanos si zile sa ti-o incarce.

| Anonimutza123 a răspuns:

Apelezi la *100# si i acolo mai multe optiuni, dintre care o selectezi pe a 2 " reincarcare si extindere valabilitate ", apoiIti vor aparea inca cateva "rubrici ", adica " reincarca contul tau ",..."reincarca alt cont ", din care selectezi "reincarca contul tau " si apoi introduci cosul de reincarcare pe care l-ai primit la cartela sau la foit aia de la magzin. Sper ca te-am ajutat big grin