| MitroKta a întrebat:

Stie cineva cum sa recuperez niste poze de pe un card SD daca nu am card reader? vreau sa spun, conectand camera cu sd-ul introdus in ea. Precizez ca am incercat programe gen recuva, DataRecovery, Recover Files dar ele nu se uita la sd-ul din camera foto.
Thanks a lot!

1 răspuns:
| eaglewatch01 a răspuns:

Dar cind conectezi camera la pc, nu-ti instaleaza driverul ptr.camera? Daca da, pur si simplu copiezi continutul cardului pe pc.Stiu ca de obicei, la conectarea unui accesoriu pc-ul isi instaleaza driverul corespunzator si poti vedea continutul cardului sau memoriei.