| Andreiutza_1421 a întrebat:

Stie cineva de ce cand salvez imaginea de la profil la TPU de ce nu mi-o arata cand ma duc la Vizualizare profil si zice ca nu am nici-o imagine? Va rog ajutati-ma cat mai repede plzzzzzzz. Spuneti-mi ca este urgent.

3 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Trebuie sa astepti

| Roxett a răspuns:

Probabil este din cauza problemelor lor tehnice.

| ღღRoxyღღ a răspuns:

Nu trebuie sa dai la Vizualizare Profil pentru ca nu merge trebuie sa dai la Editare Profil ca merge ca am incercat si eu si putin mai joc scrie alegeti afisierul si iti alegi...cred ca ti-am fost de ajutor
Fundaa?