| darkky96 a întrebat:

Stie cineva de ce cand uploadez un videoclip pe youtube nu am vieweri mai deloc...pe scurt spus.audienta e slaba:| ma ajuta cineva va rog :)?

ps : dati si voi subscribe la http://youtube.com/user/celtical96

2 răspunsuri:
| anotherchild a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci daca nu ai `audienta` - cum zici tu.
Daca vrei sa ai `audienta` trebuie sa promovezi acesta channel.
Promovarea are in general succes cu Google si costa bani! Bafta!

| anonima_2498 a răspuns:

Pai pune ceva mai interesant,. adica nici din greseala nu mas uita la prostiile alea pe care le ai tustraight face...