| Dumitru_Andrei_1989 a întrebat:

Stie cineva de ce pe siteul Digicare nu mai apare desfasuratorul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desfasurator la apeluri sau la ce te referi tu? Ca am verificat la facturi si apare ca fiind totul in regula.

| Dumitru_Andrei_1989 explică (pentru anonim_4396):

Pe site era o sectiune acolo la facturi "desfasurator convorbiri" sau ceva de genul. Acum nu imi mai apare, stii cumva de ce?

| Dumitru_Andrei_1989 explică (pentru anonim_4396):

Am verificat acum si imi apare desfasuratorul convorbirilor. Ciudat, ieri toata ziua am verificat si pur si simplu disparuse!