| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva (din experienta) cum fac daca am uitat codul pin la cardul cetelem?
Fara raspunsuri idioate gen " suna la ei".

12 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca cel mai logic raspuns este idiot, atunci asteapta sa visezi codul pin.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Astazi s-a publicat un un raport PISA din care rezulta ca 40% din elevi sunt analfabeti iar din cei alfabetizati 44% sunt analfabeti functionali (citesc si nu inteleg). Uite aici: http://bit.ly/33Ii1rE Deci, undeva la 66% sunt persoane cu probleme si au si probleme de educatie jignindu-i apriori pe cei ce vor sa-i dea un raspuns. Tu unde te situezi?

| Violleta2022 a răspuns:

Arunca-l, ca oricum nu-l mai poti folosii!
Asta pentru ca ai exclus unica solutie ajutatoare, sa-i suni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sa suni la ei e idiot atunci arunca cardul...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si, te bucuri ca nu ai primit raspunsuri idioate?

| mihai69 a răspuns:

Mergi la o ghicitoare (vrăjitoare).

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Si dupa tine, care ar fi cel mai logic lucru pe care il poti face? Sa incerci toate combinatiile posibile pana nimeresti una buna sau pana ti se blocheaza cardul?
Sau sa suni la cei de care apartine cardul si care dispun de toate informatiile pentru a-ti da posibilitatea sa iti schimbi pin-ul?

| Salontanul a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Eu nu i-am dat raspuns pentru a nu fi considerat de el "idot". Pacat ca i-ai raspuns! Un asemenea om nu merita raspuns.

| FreddieM a răspuns:

Te rezolv eu. Singurul raspuns neidiot e sa-l arunci.
PS: se pare ca esti singurul neidiot care nu-i capabil sa rezolve o problema asa de usoara cu un simplu telefon.

| GouDidodino a răspuns:

Păi ai decat sa suni la ei

| Salontanul a răspuns (pentru GouDidodino):

N-ar fi trebuit sa-i dai un raspuns. Prin raspunsul tau (desi foarte bun) dupa mintea lui te-ai situat intr-o categorie numita de el "idioti". Asemenea persoane nu merita sa le bagi in seama.

| Osneros a răspuns:

Stiu eu, dar e un raspuns idiot.