| ioana32 a întrebat:

Stie cineva la ce materii se dau testele initiale clasele 5-8?

6 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Eu stiam ceva si e o istorie / geografie...

| ciresepeetno a răspuns:

Deci la engl nu se da sau la franceza? Ca eu sper sa nu ne dea chiar daca sunt funtasa la toate materiile(fara sport si desen)dar la engls si la franceza nu m-ai am caietul.Si restul prietenilor l-au aruncat decat colegul meu de banca(care are un scris de doctor)il mai are.

| AnNéVidoff a răspuns:

La mate romana engleza fizica si chimie si eventual franceza!

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

La matematica si Romana

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Si la istorie si geografie

| elamiha a răspuns:

Cei care sunt clasa a viii-a dau la romana,matematica,istorie,cultura civica, chimie, fizica, limba moderna 1 si biologie.