| HJ_Seby_1984 a întrebat:

Stie cineva un program gratuit prin care se poate reda un film, videoclip... etc. de pe un anume site. De pe PC pe TV? Eu am incercat cu Twonky Beam si inca vreo doua asemanatoare, dar pot sa trimit doar ce am eu in pc. De ex pentru telefoanele cu android exista o versiune Twonky Beam cu care pot reda un videoclip de pe youtube direct pe tv. Pentru pc nu este asa ceva?

1 răspuns:
| Samy98 a răspuns:

Nu stiu programe de genul asta dar poti sa intrebi pe cineva care se pricepe pe cineva autorizat, daca cunosti pe cineva.