| pisi20 a întrebat:

Stie cineva un site cu locuri de munca part-time de acasa dar sa fie serios si sigur probat daca se poate mersiii

1 răspuns:
| Sev25 a răspuns:

Poti deveni reprezentant Avon. jobul este simplu: trebuie doar sa arati brosura la colegi, prieteni, rude, cunostinte si sa strangi comenzi. Tie iti revine intre 15-40% din suma comenzii, depinde cat de mare e comanda, plus cadouri. Pentru mai multe informatii, poti vizualiza blogul http://avon-s.blogspot.com/ sau da-mi add pe avon_cta_sev si vorbim :)