| moRE_4547 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi si eu un rezumat scurt la Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Acum ai nevoie de un referat---- mai incolo vei avea nevoie de o caracterizare a vreunui personaj sau mai nu-stiu-ce ---- Cel mai bine este sa citesti romanul pentru a intelege cat de cat si referatul acela. Spor la citit http://www.scribd.com/......l-Petrescu

| Ballet a răspuns:

Incearca aici: www.referate.ro si extrage si tu de acolo idei :D
Succes

| moRE_4547 explică:

M-am saturat de citit oh go on ma gandeam ca ma ajutati wave

| Balaj_Denis_1998 a răspuns:

Povestirea pe scurt la Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi de Camil Petrescu