| Andreea042 a întrebat:

Stie cineva unde pot scoate un tatuaj, in Iasi? Daca este cineva care a facut aceasta interventie, mi-ar prinde bine un raspuns.

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Vezi pagina de Facebook Oby Ink, la ei știam eu că se fac îndepărtări de tatuaje cu laser. Și sunt din Iași.

| Andreea042 explică (pentru MadRaven):

Le-am dat un email acum cateva zile. Am si sunat si nu au raspuns. Nu am Facebook, Instagram sau altele.

| MadRaven a răspuns (pentru Andreea042):

Ar trebui să vezi unde au sediul și să mergi direct la ei să te interesezi, așa n-au cum să te ignore laughing