| dDiiana a întrebat:

Stie cineva vreun program de editat videoclipuri cu efecte, lumini si din astea?( nu vreau sa creez un clip, ci sa il editez).

Răspuns Câştigător
| psica a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=veu1kMedNss [ te va ajuta :* ] Funda? :3

| dDiiana explică (pentru psica):

Mersi, dar tu l-ai folosit vreodata?

| Janek21 a răspuns (pentru dDiiana):

Toate 3.

| dDiiana explică (pentru Janek21):

Si nu reusesc sa fac nimic cu Adobe after laughing) nu merge sa editezi si clipuri in format mp4?

| Janek21 a răspuns (pentru dDiiana):

Am sa aleg sa nu-ti mai raspund la nici o intrebare, pentru ca nu ai fost obiectiva cand ai dat funda. Nu stiu ce criterii ai luat tu in calcul. Acum ai mai multe intrebari, care te conduc spre raspunsul pe care ti l-am oferit eu initial. Imi pare rau, dar tin cont de ipocrizie si voi intrerupe orice forma de suport pe care ti l-as fi putut fi pus la dispozitie pentru intrebarea asta.

| dDiiana explică (pentru Janek21):

Asta fiind de ce, doar pentru funda aia? laughing)))

| Janek21 a răspuns (pentru dDiiana):

Demonstreaza ca esti ipocrita. Trebuia sa nu dai nimanui nimic pana cand nu-ti rezolvai problema. Nu are rost sa-mi bat capul ca esti toata un "zambet".

8 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Adobe Premiere Pro
Sony Vegas Studio
Adobe After Effects

| ciotori a răspuns:

Sony Vegas Studio :*