| SpigiBb a întrebat:

in legatura cu videoclipurile filmate intr-un joc! folosesc Fraps, bun filmez tot dar vreau un program de editat videoclipuri cu multe efecte etc! si inca ceva normal editez cu moviemarker, videoclipul este HD dar tot nu e claritatea foarte buna se vede cam rau! sa fie de la fraps sau de la moviemarker? si un link ceva de la program daca se poate! Funda

1 răspuns:
| UnBaiatCurios a răspuns:

Incearca camtasia studio nu stiu exact cum se foloseste dar acesta este programl perfect pe care il cauti baga idul meu si mai discutam poate invatam amandoi FUNDA big grin