| QAlessia a întrebat:

Stiti ceva insulte pentru numele Iulia?laughing

Răspuns Câştigător
| DaianaPiersicutza a răspuns:

De ce toti sunteti cu insultele? De ce nu puteti fi si voi mai linistiti? Lasa la o parte insultele laughing. Ce ti'o facut fata aia? sad

2 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Eu zic ca nu e bine si frumos sa insulti pe cineva...chiar daca ti`e antipatica si nu o suporti si etc.Nu e frumos, tu cum te`ai simti? Numai in cazul in care cauti insulte pentru numle tau[ceea ce e dubios, dar totusi funny] eu zic sa nu te mai ocupi cu,, insulte'' ia si tu o carte, citeste, iesi afara, fa`ti un hobby[fotografie, desen, scrie poezii] nu stiu...Dar e post, hai sa fim mai bunibig hug macar acum cat e o perioada mai sfantalove struck Sarbatori faine:*

| onlydowload a răspuns:

Iulia hmm dale in... de insulte fi-ti mai atenti la cuvinte, de unde sti ca nu iti poate fi cineva cu acest nume sora, parteneraruda apropiata sau cea mai buna prietena ia gandeste-te