| dArKcHiLd1 a întrebat:

Ştiţi cumva ce misiuni de nivel 18 sunt la 4story pe Valorian? Vă rog spuneţi-mi. Fundă+vot!

2 răspunsuri:
| 3my098 a răspuns:

Din pacate nu sunt foarte multe Finca dupa ce treci de level 18 ajungi la level 19 si ai o misiune cu trecuta in care daca o faci o sa avansezi vreo 3-4 levele.

Deci va trebuii sa te lupti cu animalele si sa ajungi la level 19 ca sa faci misiunea cu trecutu

| darius2056 a răspuns:

La misiunea aia cu trecutul prima data o sa vezi o mina trebuie sa te bagi in ea si sa mergi mult dar o sa vezi si creaturi (nu urate orci si magicieni orci si cam toate cu ce ai avut misiuni (nu cu acei de level 1-4) numa sa nu te speri ca sunt sunete ciudate iti recomand sa mergeti in gurpe de cate 3-5 ca sa te ajute cu monstri si cu monstrul sef vezi ca sunt doua cai (usi, porti nu mai stiu exact)la acea trebuie sa fie un minotaur(daca esti evocator sa-l iei)dar mai vine si fratele lui, ieste un monstru mare si trebuie sa i iei o planta si dupa aia sa te bagi in portal sa pleci de acolo ca cred ca vine incodata.La a doua nu mai stiu exact dar era unul greu de batut si il bateai dar avea doua fete (eu nu am reusit sa o gat ca unul a luat planta inaintea mea dar am reusit sa iau minotaurul. Sper ca te am ajutat.