| 0vaHD a întrebat:

Stiti cumva daca se poate da mail la cei de la yahoo?!. Mi-am pierdut id. mi l-a spart cineva. si acum vreau sa dovedesc ca e al meu. stiu doar o intrebare secreta din cele doua.sad
Si mi-am facut alt id ieri. dar m-a lasat sa adaug decat 15 in lista si acum numai merge de atunci. si mi-e greu asa. si as vrea sa-mi recuperez id. stiti unde si daca se poate trimite mail la cei de la yahoo.?

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Trimile-le un mail celor de la Yahoo, in legatura cu problema ta.
http://yhoo.it/HGt5Eb

Succes!

1 răspuns:
| conan20 a răspuns:

Nu cred ca merge sa trimiti id la cei de la yahoo, dar stiu alt lucru ca nu merge sa adaugi mai mult de 15 id-uri in 24 de ore.