| Ancutss30 a întrebat:

Stiti cumva de ce imi "mananca" memoria virtuala a pc. ului dk intru pe youtube? Sj cum merge sa nu mai scada memoria?

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Nu este neaparat ca iti manaca memoria daca intri pe youtube princapala cauza este ca ai prea multe iconite pe destkop dar mai sunt si altele cum ar fi programe prea mult in functionare, calculatorul prea incins. Ca sa rezolvi problema dai disk defragmenter si o sa iti mia amelioreze din aceasta cauza. Te rog astept fundita si vot happy

| bogdang a răspuns:

Pentru ca isi incarca flashul, care are nevoie de resurse bune... incearca sa ai cat mai putine taburi deschise si cat mai putine programe care sa manance memorie. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| danandrey a răspuns:

Daca folosesti opera iti spun eu! trebuie sa descarce datele la toate fisierele pe care le vezi asa am si eu problema. inca nu am gasit o solutie is haker