| Altair22 a întrebat:

Mare problema cu virusii straight face Eu am AVG frustrated sincer. e printre cele mai bune (cica) dar mie imi face mari figuri. Imi micsoreaza performantele sistemului si mananca din memoria virtuala... in plus de asta, abia imi porneste compu' straight face

Nu stiti cumva care ar fi cel mai bun antivirus? Sincer, nu`mi trebuie sa cumpar, merge pirat oh go on Am inteles ca NOD ii prost si norton straight face Poate voi stiti mai bine happy

Multumesc mult, o seara placuta!

Răspuns Câştigător
| DexTer a răspuns:

Alege de aici...TOP 20 antivirusi :
#01 BitDefender Antivirus
#02 Kaspersky Anti-Virus
#03 Webroot Antivirus
#04 G DATA AntiVirus
#05 ESET Nod32
#06 ParetoLogic Anti-Virus PLUS
#07 AVG Anti-Virus
#08 Vipre Antivirus + Antispyware
#09 F-Secure Anti-Virus
#10 Trend Micr
#11 McAfee VirusScan
#12 CyberDefender Early Detection Center
#13 Norton AntiVirus
#14 CA Antivirus
#15 Norman Antivirus and Antispyware
#16 Panda Antivirus
#17 AVAST!
#18 PC Tools AntiVirus
#19 F-Prot
#20 ViRobot

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

BitDefender, e printre cele mai bune antivirusuri, nu mi-a facut probleme niciodata si imi merge computerul stas.Incearca ultima editie.

| Smackdown a răspuns:

Cel mai bun e bitdefender internet security 2010.Am peste 50 de seriale pentru el

| Smackdown a răspuns:

Iti recomand BitDefender internet security 2010.Am peste 50 de seriale pentru el.Iti recomand sa nu-ti faci cont cand iti cere.

| thizizme a răspuns:

AVG nu e asa stralucit.
Scoate-l. Instaleaza Avira versiunea gratuita.
Fa-ti un cont pe forum.softpedia.com si fa ce scrie la http://forum.softpedia.com/index. php? showtopic=350515
Dupa ce postezi logul HJT (asa cum te invata acolo) niste oameni competenti te vor ajuta.

Daca ai ceva software pirat prin PC Softpedia nu-i o solutie. Asa ca da-i scan cu Avira si curata cu el. Instaleaza Malwarebytes' Anti-Malware (si asta e free) si da scan si cu asta.
Daca tot ai probleme incearca cu Rescue CD (recomand tot pe ala de la Avira).

| DexTer a răspuns:

Iti recomand Kaspersky 2010...parerea mea e ca e cel mai bun...sau Avast!

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Eu in principal folosesc Avira Professional Free. Chiar astazi l-am instalat si vad ca si a facut treaba de minune. Si eu am ajut Avg dar. Din pacate dezamagitor.
Sau daca nu Eset 32 (Fostul Nod 32).
Nici nu il observi isi face update-urile la zii, nu trebuie sa i faci absolut nimic tu. Daca toresti ma poti contacta pe idul raul_cristyan_tm2008 si iti ofer un antivirus bun.

An nou fericit!
Pa, pa.

| Deeza a răspuns:

Cel mai bun antivirus dupa parerea mea este BitDefender. Il folosesc de mult timp si nu am nicio problema cu virusii. A fost desemnat cel mai bun antivirus in anul 2009happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norton 360 sau avira, nu prinde sistemul pc!